¦ledzikomania

Pi±tek, 25 Wrzesień 2009, 14:08:13

¦ledzikomania

Gdy wiele tygodni temu pojawiały sie informacje o uruchomieniu serwisu mikroblogowego przez zespół Naszej Klasy nie przypuszczałem że może się to tak skończyć. Nowy serwi¶ który wystartował pod nazw± ¶ledzik.pl miał spopularyzować mikroblogi w¶ród mniej zaawansowanych użytkowników internetu. Do tej pory usługi te były popularne głównie w¶ród osób zwi±zanych z mediami oraz IT. Społeczno¶c naszej klasy jest ogromna i to dawało nadzieje na sukces. Gdyby brać pod uwage iloi¶ć wpisów na ¶ledziku można ¶miało powiedzieć żę odniusł sukces gdyż spora czę¶c uzytkowników Naszej Klasy z niego kożysta. Nietety tre¶ć wpisów może doprowadzic czytaj±cego do białej gor±czki. Ogromna większo¶ć wpisów na ¶ledziku to niezadowolenie z usługi, naiwne łańcuszki z informacj± jak wyłaczyć usługę lub po prostu kodu rzekomo usuwaj±ce ¶ledzika. Bardzo trudno natomiast natrafić na sensowne wypowiedzi.

Czy się komu¶ podoba czy nie serwis ¶ledzik.pl to najczęsciej ostatnio komentowane wydarzenie w polskim internecie.  W serwisie demotywatory.pl ¶ledzik bije rekordy ogl±dalno¶ci. oto kilka przykładów:

Demotywatorów o ¶ledziku powstało już kilkadziesi±t, wszystkie w podobnym stylu.

Ja osobi¶cie uważam żę ¶ledzik to ciekawa usługa i potrzebna społeczno¶ci, tylko niestety ta społeczno¶ć jeszcze do tego nie dorosła. Dobrze że rozwój portalu idzie w tym kierunku zamiast robienie kolejnej kopii fotka.pl. mam nadzieje że ¶ledzika jest mozliwo¶c łatwiejszej oceny poziomu intelektualnego naszych znajomych.« Powrót